Superliga: 2-tur o'yinlariga hakam va nazoratchilar tayinlandi » Fut.su - Futbol yangiliklari | Tas-ix
Авторизация все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 10:18 – “Lacio” yarim himoyachisi Luis Alberto jarohat sabab 40 kun maydonga tush olmaydi 
  • 10:17 – MYU De Xeaga 90 mln funtlik shartnoma taklif qiladi 
  • 10:16 – “Real” Marselo maydonga tushgan La Liganing 9 ta o'yinida 6 tasida mag'lub bo'ldi 
  • 10:15 – “Ayntraxt” noyob natija qayd etmoqda 
  • 10:15 – Mbappe Liga 1 tarixiga kirdi 
  • 10:14 – ​A Ceriya. “Inter” g'alaba qozondi, “Napoli”da esa durang 
  • 10:14 – ​La Liga. “Vilyarreal” “Sevilya”ga javobsiz uchta gol urib, g'alaba qozondi 
  • 10:13 – Liga 1. Mbappe gol urgan o'yinda PSJ g'alaba qozondi 
  • 00:40 – PSJning asosiy yarim himoyachisi klub bilan shartnomasini uzaytirdi 
  • 00:39 – Ikardi rafiqasi bilan "Inter" uchrashuviga tashrif buyurdi 

Superliga: 2-tur o'yinlariga hakam va nazoratchilar tayinlandi

Superliganing 8, 9 va 10 mart kunlariga belgilangan 2-tur o'yinlariga hakamlar va nazoratchilar, shuningdek, komissarlar tayinlandi.
Turning markaziy o'yini sifatida talqin etilayotgan “Bunyodkor” va “Paxtakor” jamoalari o'yinini SHerzod Qosimov guruhi boshqaradigan bo'ldi.
Superliga: 2-tur o'yinlariga hakam va nazoratchilar tayinlandi


2-tur
8 mart (payshanba)
AGMK – “Navbahor”. 18:00.
Hakamlar: A.Risqullaev (Toshkent), A.Capenko (Toshkent vil.), T.Gaynullin (Toshkent), A.Ergashev (Toshkent).
Nazoratchi – K.Smirnov.
Komissar – A.Frolov.

“Qizilqum” – “Qo'qon-1912. 20:00.
Hakamlar: R.Ermatov (Toshkent), A.Rasulov (TOshkent), J.Saidov (Toshkent), D.Jalimov (Toshkent vil.).
Nazoratchi – B.Tog'aev.
Komissar – B.Namozov.

9 mart (juma)
“Nasaf” – “Buxoro”. 18:00.
Hakamlar: V.Serazitdinov (Toshkent), R.SHoyaxmetov (Toshkent), A.Po'latov (Toshkent), I.Ibrohimov (Nukus).
Nazoratchi – R.Aytekov (Toshkent).
Komissar – R.CHernikov.

“Lokomotiv” – “Metallurg”. 20:00.
Hakamlar: I.Tantashev (Buxoro), X.SHodmonov (Buxoro), B.Qodirov (Buxoro), D.Karimov (Toshkent).
Nazoratchi – D.Roman.
Komissar – SH.Rajabov.

10 mart (shanba)
“Bunyodkor” – “Paxtakor”. 17:30.
Hakamlar: SH.Qosimov (Toshkent), S.SHoyusupov (Toshkent), O.Abduvasilov (Toshkent), I.Xudaydatov (Toshkent)..
Nazoratchi – R.Serazitdinov.
Komissar – M.Saidqosimov.

“So'g'diyona” – “Neftchi”. 20:00.
Hakamlar: A.Asimov (Toshkent), M.Majidov (Namangan), R.Fozilov (Namangan), R.Abduvohidov (Qarshi).
Nazoratchi – S.Najavaliev (Toshkent).
Komissar – S.Qudratullaev.
скачать dle 11.0фильмы бесплатно
Manba: Championat.asia
Reyting: 
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
Fikr yozish
Ijtimoiy tarmoqlarda
  • Vkontakt
  • Facebook
  • Telegram